Aktualności

 

 

 • News

 • news[14].jpg

  News

 • News

  Już dziś uniezależnij siebie i swoją firmę od gazu.

   

  Urządzenie grzewcze na pelet Orte Power o mocach od 24 do 250 kW (w zależności od rodzaju budynku - może ogrzać aż 1000 m2)  możesz już dziś podłączyć do istniejącej instalacji powietrznej np.: klimatyzacyjnej bądź postawić na hali jako urządzenie wolnostojące. Dzięki temu uniezależnisz się od gazu. Warto już dzisiaj o tym pomyśleć, żeby nie narazić się na stres w mroźne dni. Przerwy w dostawach gazu to realne zagrożenie, z którym trzeba się zmierzyć. Na szczęście istnieją już niezwykle wydajne urządzenia grzewcze wykorzystujące alternatywne źródła energii, które łączą ekologię, wygodę obsługi oraz ekonomię użytkowania. Zakup i instalacja Orte Power potrafi się zwrócić w ciągu jednej srogiej zimy (w porównaniu do kosztów poniesionych na ogrzanie tego samego budynku olejem opałowym). Pomijając aspekty ekonomiczne, warto nie narażać się na stres związany z ewentualnymi stratami związanymi z brakiem ogrzewania. Spokój - wynikający z zaspokojenia potrzeb, jakimi są bezpieczeństwo i ciepło -  jest bezcenny.

  Seryjne nagrzewnice powietrza na pellet Orte Power świetnie sprawdzają się w każdego tupu budynkach: domach mieszkalnych, biurach, halach przemysłowych. Są ekologiczne (emisja gazów i pyłów w 5 klasie wg EN 303-5) i ekonomiczne (redukcja kosztów ogrzewania do 70%).

  Piec nadmuchowy na pellet Orte Power doskonale wpisuje się w najnowsze trendy projektowania ekologicznych i ekonomicznych budynków. Na całe szczęście w prosty i szybki sposób można je zainstalować nawet w najstarszych budynkach.

  Jeśli szukasz więcej informacji na temat tego jak możesz uniezależnić się od gazu, bądź po prostu chcesz oszczędzać swoje pieniądze i nasze środowisko dowiedz się również o naszych palnikach i kotłach na pellet na naszych stronach internetowych  bądź znajdź nas na Facebooku www.facebook.com/nagrzewnice.

   

   

  RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

   
 • News

  Wszystkich projektantów i architektów zapraszamy do pobierania plików CAD z naszymi urządzeniami. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu pracę.

 • Orte Power 130 kW

  News

  Wysyłka nagrzewnic Orte Power 130 kW dostosowanych do pracy przy szklarniach.

 • news-1.jpg

  News

  Dziękujemy za odwiedzenie nas na INSTALACJACH 2014 w Poznaniu.

  Zd. nr 1 mgr Grzegorz Kowalski prezes Orte Polska sp. z o.o.

  Zd. nr 2 Pani Tetyana Pankova, specjalista ds. sprzedaży, rynek wschodni

 • news-2.jpg

  News

  Zapoznaj się z promocyjnymi cenami pelletu na www.orte.pl

   

   

   

 • Nagrzewnica Orte Power 35-250 kW

  News

  Nagrzewnica Orte Power 35-250 kW i Usługa Dostarczania Ciepła finalistami konkursu Eco Design 2014 organizowanymi przez Poleko, Międzynarodowe Targi Poznańskie i Ministerstwo Środowiska. Wystawę można oglądać w dniach 14-17 października w Poznaniu.

 • News

 • News